Biuro architektoniczne, architekt

Oferta

Szkolenia

Jesteśmy certyfikaowaną placóką Graphisoft

Szkolenia Szkolenie skierowane dla studentów, architektów oraz osób interesujących się projektowaniem.

Prowadzone są szkolenia z zakresu programów:
ArchiCad, Artlantis ,Photoshop, Flash, After Effect

Zajęcia prowadzą czynni architekci - autoryzowani wykładowcy z dużym doświadczeniem zawodowym prowadzący własne biura projektowe. Szkolenie skierowane dla studentów, architektów oraz osób interesujących się projektowaniem. Po odbyciu kursu nauczysz się samodzielnie projektować i wykonywać profesjonalne wizualizacje. Kursy obejmują zagadnienia od podstaw do profesjonalnego poziomu.

Kursant po odbyciu kursu otrzyma Międzynarodowy Certyfikat Graphisoftu, materiały dydaktyczne oraz edukacyjną roczną licencje na najnowsze programy ArchiCad oraz Artlantis. Przykład projektu wykonanego na kursie wraz z certyfikatem uczestnika.

Szkolenia odbywają się na terenie całej polski w dogodnym ustalonym przez zainteresowanych miejscu - wynajęta sala multimedialna grupy poza Krakowem składają się minimum z 10 osób.

Posiadamy dwie sale szkoleniowe zlokalizowane w centrum Krakowa, w dogodnym do dojazdu miejscu.

  • Sale szkoleniowe znajdują się przy ul. Kochanowskiego 28/1 Kraków (sąsiedztwo ul. Karmelickiej), w ścisłym centrum Krakowa w odległości ok. 500 m od Rynku.
  • Standardowo zajęcia odbywają się w Nowym Targu - Kokoszków 71 (technikum Rolnicze sala 1,37)

Szkolenia będą się odbywać w małych grupach w multimedialnej sali aby zapewnić maksymalne komfort uczestnikom kursu - indywidualne podejście do każdego kursanta .Kursanci otrzymują dodatkową profesjonalną pomoc w wyborze sprzętu do tworzenia grafiki.

Zapisy na kurs poprzez tel 889462816 albo pocztę mk3dprojekt@gmail.com



Zobacz pełną ofertę
Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oderta?
Realizacje

Domy

Zobacz

Wnętrza

Zobacz

Projektowanie ogrodów

Zobacz